• 2.6.2015

Allianz pojišťovna začala 1. červnem 2015 sjednávat inovované životní pojištění, které podle jejich slov přepíše současná pravidla ochrany života a zdraví. Hlavní změnou je zrušení všech nesmyslných poplatků.

Couple giving two young children piggyback rides smilingInspiraci jsme hledali v jiných oborech, zejména v bankovnictví. Žijeme zkrátka v době „bezpoplatkové“. Většina spotřebitelů neplatí žádné poplatky za vedení běžného účtu, a tak se nabízí otázka – proč by ti samí klienti chtěli platit poplatky u svého životního pojištění? Například počáteční poplatek v životním pojištění patří do kategorie nesmyslných a jeho správná výše je pouze jedna – nula korun. Právě do kategorie produktů bez absurdních poplatků patří i nový Rytmus risk, říká šéf životního pojištění Allianz Martin Podávka.

Inovované životní pojištění Rytmus není postaveno jako rizikové pojištění na investičních základech, protože tímto postupem se nelze zbavit složitosti ani poplatků. Pojišťovna místo toho postavila klasické rizikové pojištění a k němu přidala volitelnou investiční složku bez počátečního, měsíčního nebo koncového poplatku. Pojištění tak lze použít nejen pro zajištění životních rizik, ale také pro daňové výhody.

Pojišťovna si slibuje, že zrušením zbytečných poplatků klient získá již v základu příznivější cenu. Další 15% slevu může získat za 5 a více připojištěných rizik.

Mezi další inovace patří

  • pojištění invalidity s jednorázovou klesající částkou s variabilním nastavením pojistných částek pro všechny 3 stupně,
  • pojištění invalidity pro děti,
  • progresivní plnění zvýšené až na 800 %.

Životní pojištění Rytmus umí pojistit dospělého a až 5 dalších osob, přičemž minimální pojistné není stanoveno. Nulové minimální pojistné platí nejen pro pojistnou ochranu, ale také pro investiční složku, tj. i pro mimořádné pojistné.

Na otázky čím vším je nové životní pojištění vyjímečné Vám radí odpovíme telefonicky nebo osobně na naší pobočce.

Kancelář Allianz pojišťovny, a.s.
Purkyňova 74,
616 00 Brno

www.allianz-brno.cz
info@allianz-brno.cz
+420 777 997 866

Allianz – Stojíme při Vás.