• 17.7.2013

Základem cestovního pojištění Allianz je pojištění léčebných výloh s neomezeným limitem. Je Vám oporou při nejrůznějších onemocněních či úrazech, které se Vám mohou v zahraničí nečekaně přihodit.

K němu si stále více klientů sjednává připojištění storno poplatků. K běžným důvodům storno zájezdu jsme před letošní sezónou přidali ještě další, ne zcela tradiční. Na základě zkušeností klientů jsme přidali například podání žádosti o rozvod, obdržení nečekané výpovědi zaměstnavatelem či zmeškání odjezdu dopravního prostředku.

Mezi další letošní novinky patří roční pojištění pro opakované pobyty až na 45 dnů. Počet výjezdů během roku není omezen.

Dále jsme rozšířili plnění u pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti.

Poslední důležitou novinkou pojištění je automatické prodloužení konce pojištění, pokud se z důvodu omezení dopravy kvůli občanským nepokojům, stávce, nebo přírodní katastrofě nebudete moci vrátit do ČR v původně plánovaném termínu.

Pro více informací se obraťte na naši kancelář Allianz pojišťovny, a.s.: Kounicova 67a, Brno 602 00, tel.č.: 777 997 866, email: info@allianz-brno.cz

Případně nás můžete sledovat a podporovat na: www.facebook.com/AllianzBrno

Allianz – Stojíme při Vás.