,,Před pár lety jsem studoval dvě VŠ zaráz. Už v této době jsem přemýšlel, co budu dělat po škole a snažil jsem se už při studiu najít uplatnění ve firmě, kde mě to bude bavit. Šance účastnit se stáží  nebyla, a tak jsem chodil po brigádách, kde jsem sice dostával zaplaceno, ale byl jsem zcela mimo svůj obor i směr, kterým jsem se chtěl ubírat.

Chodil jsem například doplňovat zboží do Tesca, na pásovou výrobu monitorů do průmyslové zóny ve Slatině nebo pomáhat na stavbě bytových domů v Řečkovicích. Nic z toho mě nebavilo a dělal jsem to jen pro peníze.

V roce 2009 jsem dostal příležitost v Allianz. Nejednalo se o žádnou oficiální praxi nebo stáž, ale to mi vůbec nevadilo, protože se jednalo o práci s lidmi a ta mě bavila. Pracoval jsem za lepší peníze, než jsem dostával z dosavadních brigád a k tomu všemu jsem měl flexibilní pracovní dobu. Nemusel jsem řešit jednotlivé brigády přes agenturu (možná budete znát SODAT, s.r.o.) a krásně jsem tím ušetřil čas i starosti. Dlouho jsem se nerozmýšlel a na tuto nabídku jsem ihned kývl.

JaOd té doby už uplynulo dost času a já jsem si z brigády udělal práci na plný úvazek, která mi dává smysl. Díky výbornému přístupu Allianz jsem dostal možnost si vyzkoušet několik pracovních pozic a přišel tak na to, co mě baví. Dělal jsem školitele, měl na starosti pobočky Allianz, řešil jsem likvidace pojistných událostí, vytvářel kontakt s novými klienty nebo řešil personální záležitosti.

V tuto chvíli jsem v Allianz na pozici manažera a mimo jiné se starám i o projekt stáží, který vznikl právě díky mé osobní zkušenosti a ohromné podpoře právě ze strany Allianz. Chci ti tím ukázat, že je velké spektrum možností, jak se můžeš realizovat a to klidně i při studiu vysoké školy.

Toto je můj příběh. A jaký bude ten tvůj? Podejte si přihlášku na naši stáž a sám si vše zažij na vlastní kůži.”

Š. J.

Pro více informací nás můžeš kontaktovat přímo. Budeme rádi za sledování a podporu na našich fcb stránkách: www.facebook.com/AllianzBrno

+420 603 143 926
info@allianz-brno.cz
www.allianz-brno.cz