Změnit své povolání, zvolit si novou profesi je významný krok, který do značné míry určí kvalitu Vaší životní úrovně. Může se Vám otevřít cesta, která Vás posune ve Vaší kariéře dál, ať už jste začínající obchodník nebo zkušený profesionál. Jestli máte obchodního ducha nebo jste zkrátka rádi v kontaktu s lidmi a chcete získat nadprůměrné výdělky, pak Vaší úspěšné kariéře poradce v Allianz pojišťovně už nic nebrání.

Kariera

Jsme velká nadnárodní společnost. Naší vizí je poskytovat moderní produkty a služby, přinášet inovace a určovat vývoj trhu s pojištěním.
Ctíme otevřenou a přátelskou firemní kulturu a poskytujeme profesionální zázemí.
Vážíme si práce našich kolegů a za jejich úsilí je umíme ocenit, proto máme celou škálu zajímavých odměn a benefitů.

,,Naše firemní kultura je založena na vysokých výkonech, osobní odpovědnosti, vzájemné spolupráci, důvěře a radosti z toho, co děláme.”

Nabízíme tyto pracovní pozice:

Vedoucí kanceláře – manažer

Jedná se o administrativně obchodní pozici při vedení pobočky.

Pracovní náplň:

– Koordinace aktivit souvisejících se zajištěním chodu kanceláře společně s nadřízeným a poradci.
– Běžná administrativa obchodních případů
– Obsluha infolinky kanceláře a komunikace se zákazníky
– Zpracování příchozí a odchozí pošty
– Administrace stávající klientely

Manažerka 2Očekáváme:

– Výborné komunikační dovednosti, pečlivost, loajalitu a spolehlivost
– Příjemné a reprezentativní vystupování
– Optimismus, odpovědnost a schopnost aktivně řešit svěřené úkoly a aktivně jednat
– Uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme:

– Práci na HPP
– Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
– Práci v příjemném prostředí v centru Brna
– Zaškolení a uvedení do praxe
– Práci v menším přátelském kolektivu
– Hrazená školení a další vzdělávání
– Nástup ihned
– Služební telefon, notebook, vůz.

Při čtení řádků jste si říkali, že přesně toto hledáte? Že to je práce, který Vás baví a chcete v ní pokračovat? Tak to nám zašlete Váš životopis i s průvodním dopisem na info@allianz-brno.cz

Odborný poradce

Profi poradce je komunikativní a aktivní při vytváření a rozvíjení dlouhodobého vztahu s klientem. Vlastnosti, kterých si ceníme nejvíce je profesionalita, zodpovědnost, kvalitní práce a optimistický přístup.

PrácePracovní náplň:

– Vyhledávání nových obchodních příležitosti
– Vytváření vlastního portfolia klientů
– Poradenství a zprostředkování v oblasti pojištění, úvěrů a investic
– Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
– Odborný a osobní růst

Očekáváme:

– Minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou)
– Komunikační dovednosti
– Příjemné vystupování
– Schopnost věcné komunikace a argumentace

Nabízíme:

– Práce na HPP
– Zázemí a know-how silné společnosti na pojistném trhu
– Obchodní a produktové školení hrazená firmou
– Motivační benefity
– Kariérní růst
– Kancelářské zázemí v podobě prémiové pobočky Allianz pojišťovny

,,Tak udělejte první krok…a začněte dělat na svém snu…!”

Kontaktuje nás s průvodním dopisem a CV na emailovou adresu: kariera@allianz-brno.cz

+420 603 143 926
kariera@allianz-brno.cz
www.allianz-brno.cz