Jedete na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí? Potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé cestovní pojištění? V tom případě je jednoznačnou volbou nejkvalitnější cestovní pojištění od Allianz, která je celosvětově uznávaná jako nejkvalitnější pojišťovna. S Allianz máte jistotu nejrychlejšího ošetření a nejkvalitnější zdravotní péče i v zahraničí.

Cestujte za prací i zábavou

Cestujte bezpečně kamkoli po světě! Vyberte si jeden z našich balíčků krátkodobého cestovního pojištění a pojistěte si svou cestu až na 90 dní. Vyberte si variantu s neomezeným limitem léčebných výloh a užijte si cestu bez starostí.

Chystáte se do Alp? Přečtěte si více informací o pojištění na hory.

Proč si svou cestu pojistit?

  • Zdravotní péče v zahraničí je obvykle velmi nákladná. Uhradíme za Vás výdaje spojené s případným ošetřením i nákupem léků, operací a hospitalizací nebo s převozem domů.
  • Pokud se nemůžete včas vrátit domů z důvodu přírodních katastrof nebo občanských nepokojů v cílové zemi, bezplatně Vám pojištění prodloužíme.
  • Nebojte se doplatků v nemocnicích. Vyberte si variantu pojištění s neomezeným limitem pro léčebné výlohy.
  • Pojistíme Vás nejen na cestách za odpočinkem a poznáváním, ale i za sportem nebo za prací.
  • Vyberte si z nabídky připojištění a navyšte si tak například částku vyplacenou při ztrátě zavazadel, získejte zpět peníze za letenku nebo si pojistěte Vaše oblíbené adrenalinové sporty.
  • Chcete si pojištění sjednat v pohodlí domova během pár minut, nebo dáváte přednost konzultaci s obchodním poradcem? Záleží jen na Vás.

Cestovni pojisteni - spocitej si 2