Allianz ŽIVOT

Odměna za zdravý životní styl

Je to jednoduché. Vy se staráte o své zdraví a my se o vás méně bojíme. Kdo se vyhýbá tabáku, ušetří nejen za každou krabičku cigaret, ale i za životní pojištění u Allianz.
A to je přece fér.

Jedna smlouva pro všechny situace

Pouze ochrana, žádné investice
rizikové pojištění bez investic

Ochrana s volitelnou investicí
investice, pouze když chcete

Ochrana s pravidelnou investicí
investujte a ušetřete na daních

Zivot 1

Pojištění, které je vždy o krok napřed

Každou část pojištění jsme vylepšili dle vašich potřeb a důkazem je trojnásobné ocenění za nejlepší inovaci životního pojištění.

Pouze Allianz ŽIVOT vám přináší všechny novinky v jedné smlouvě: garanci nejvyššího plnění pro závažné úrazy, okamžitou výplatu plnění při úrazu, pojištění PRO boj s rakovinou nebo speciální krytí PRO úvěr k hypotéce.

Allianz životní pojištění nabízí mnoho unikátních výhod a dokáže se spolehlivě postarat nejen o Vás, ale i o celou Vaši rodinu. Podívejte se na to nejzajímavější, co Vám přinášíme:

  • odměňujeme zdravý životní styl – díky tomu pouze u Allianz získáte výhodnější cenu pojištění
  • unikátnost pojištění – připojištění speciálně pro ženy
  • zabezpečení Vás i celé rodiny – životní pojištění může kromě Vás pojistit i Vaše nejbližší
  • nejširší pomoc – široký rozsah asistenčních služeb i počet pojištěných diagnóz závažných nemocí
  • maximální přizpůsobení – pojistnou ochranu si nastavíte podle svých potřeb
  • nejzajímavější slevy – ve výši až 15 % na všechna připojištění

Garance nejvyššího plnění

Protože porovnat různé úrazové produkty znamená složité procházení tabulkami, vše jsme pro vás zjednodušili.

Porovnání děláme u 5 největších pojišťoven několikrát ročně za vás. A hlavně: garantujeme vám, že u nás vždy dostanete nejvyšší vyplacené peníze u všech hlídaných položek a pojišťoven.

Zivot 4

Jak rychle vyplácíme peníze?

Jedním slovem – rychle. Výplatu peněz máte na svém účtu hned po určení a ověření diagnózy! Při trvalém následku úrazu plníme ihned po jeho ustálení.

Plneni allianz

Jenom s námi máte jistotu, že v pojištění denního odškodného nebo pojištění trvalých následků úrazu dostanete plnění stejné nebo dokonce vyšší než klienti pěti největších pojišťoven.

Nemusíte složitě vybírat nejlepší úrazové pojištění a porovnávat komplikované oceňovací tabulky. Vše uděláme za Vás a pojistné plnění navýšíme na nejvyšší hodnotu.

Pojistka pro ženy

Životní pojištění od Allianz se speciálním připojištěním PRO ŽENY vám pomůže v obtížných životních situacích – a jelikož ví, že každá žena je jedinečný originál, přizpůsobí se dokonale právě vašim potřebám.

Zivot 5

  • Závažná onemocnění a operacePatří sem například rakovina in situ, zlomeniny, artritida, vulvektomie, rekonstrukce prsu po operaci, operace obličeje a další závažná onemocnění.
  • Těhotenské nebo porodní komplikaceJako je embolie, chirurgické odstranění dělohy, mimoděložní těhotenství a další nepříjemné komplikace.
  • Závažné postižení narozeného dítěteZahrnuje Downův syndrom, zúžení jícnu a další.

Myslíme i na děti

Obáváte se, jaký dopad na příjem rodiny může mít zlomená noha vašeho dítěte? A co teprve, když se stane něco závažnějšího? Při závažném úrazu nebo nemoci dítěte vám vyplacené peníze umožní lepší péči a tím i zmírnění, nebo úplnou eliminaci následků nepříznivé situace.

Své dítě můžete pojistit na celou řadu rizik: úraz i nemoc, invaliditu nebo hospitalizaci. Všechna rizika mají stejné výhody jako v „dospělácké“ verzi, a to za dětské sazby až do 25 let, i když už začne pracovat.

 

Pro více informací nás kontaktujte. Případně nás můžete sledovat a podporovat na: www.facebook.com/AllianzBrno

+420 603 143 926
info@allianz-brno.cz
www.allianz-brno.cz

 

 

Formulář pro kalkulaci

* povinné položky
Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Podmímky zpracováním osobních údajů naleznete zde.