Staze 3 - kopieChceš nám i světu předvést své schopnosti, talent a využít celý svůj potenciál? Chceš zvýšit své uplatnění na trhu práce, rozvíjet se a poznat něco nového? Chceš si užít zábavu a zároveň si rozšířit obzory v nadnárodní společnosti a největší pojišťovně na světě? Co ještě jako bonus dostat kredity za absolvování?

Nic menšího než toto všechno je úkolem a cílem našeho programu. Chceme ti ukázat, jak funguje nadnárodní společnost a umožnit ti se zapojit a realizovat u nás své nápady. Uvidíš, jak v praxi funguje pojišťovna, např.: jak se likvidují pojistné události, jakým způsobem probíhá ,,oceňování rizik” jak fungují jednotlivé druhy pojištění atd..

,,Allianz je nejinovativnější pojišťovna v Česku – to není náhoda.”

Už jsi přemýšlel, co budeš dělat po škole? Co tě baví a co si chceš vyzkoušet? Co tě bude naplňovat a neustále zdokonalovat? Jaké sny si chceš splnit? Allianz ti umí podat pomocnou ruku nejen po profesní stránce, ale i s plněním tvých životních přání i cílů.

,,Tak udělej první krok! Přihlaš se na naši stáž a začni pracovat na svém snu…!”

Superhero Muscles

Allianz je tvořena šikovnými a přátelskými lidmi a každý z nich má svůj příběh o tom, jak začínal a jaké má zkušenosti. Zde si je můžeš přečíst a rozhodnout se, jestli k nim chceš přidat i ten svůj.

Pošli svůj životopis a pár řádku o sobě přes náš formulář, přidej k tomu i jakým směrem se chceš po škole ubírat. Nebo tyto informace odešli přímo na adresu: kariera@allianz-brno.cz

V tuto chvíli poskytujeme stáže pro studenty Mendelovy a Masarykovy univerzity. A protože celý projekt vznikl jako podpora studentům při studiu i při pracovním uplatnění, tak u těchto dvou škol nezůstaneme a průbežně domlouváme i další. Pokud nám chceš pomoci urychlit jednání i s tvojí školou, tak nám stačí dát podnět na: info@allianz-brno.cz.

Pro více informací nás můžeš kontaktovat přímo. Budeme rádi za sledování a podporu na našich fcb stránkách: www.facebook.com/AllianzBrno

Vladimír Franc, MBA
TOP Generální reprezentant Allianz pojišťovny, a.s.

Tel.č.: 603 143 926
email: kariera@allianz-brno.cz
web: www.allianz-brno.cz